Koronawirus - Informacje

Informacja dotycząca działania firmy podczas trwania epidemi wirusa COVID-19

Firma Mil-Mag dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo podczas współpracy z nami w trwającej epidemii. Nasze oddziały przy zachowaniu szczególnej ostrożności nadal w pełni funkcjonują i są dla Państwa dostępne. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu z Was aktualnie wprowadzone obostrzenia utrudniają funkcjonowanie, dlatego wychodzimy na przeciw tej sytuacji i nadal świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zrób zakupy nie wychodząc z domu. 

busik

Dysponujemy transportem własnym dlatego oferujemy zakupy z dostawą realizowaną przez naszą firmę. W bezpiecznych warunkach dostarczymy i przeprowadzimy podstawowe szkolenie z użytkowania zakupionych urządzeń. Urządzenia w drodze serwisowej takie jak kosiarki, traktory i inne maszyny ciężkie  - odbierzemy, wycenimy, naprawimy - dostarczymy! W promieniu 50 km od naszysch sklepów zakupione urządzenia dowozimy gratis! Dla Państwa wygody dostępne są także przesyłki kurierskie.

Zapraszamy do współpracy

Drukuj

Technologia AFTech™ Husqvarna

Jak działa technologia wyrzutu bocznego AFTech™ Husqvarna?

Technologia AF TECH™ Husqvarna to precyzyjnie dobrane parametry urządzeń tnących jak i kształtu obudowy kosiarki dla uzyskania najlepszych rezultatów w koszeniu. Podstawowym elementem systemu jest odpowiednio wyprofilowany nóż tnący dla uzyskania wysokiego przepływu powietrza. Jego konstrukcja pozwala na skuteczne cięcie w trzech systemach koszenia.

AFTech™ Husqvarna

lc aftechWysoki pęd powietrza podnosi trawę przygniecioną przez przednie koła przycinając ją do wymaganej wysokości. Następnie wypycha do kosza wykorzystując specyficznie wyprofilowane podwozie i kanał dolotowy.  W efekcie napełnia kosz sukcesywnie od najwyższego poziomu dla maksymalnego wykorzystania pojemności - wydłużając czas między opróżnianiem pojemnika.