Koronawirus - Informacje

Informacja dotycząca działania firmy podczas trwania epidemi wirusa COVID-19

Firma Mil-Mag dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo podczas współpracy z nami w trwającej epidemii. Nasze oddziały przy zachowaniu szczególnej ostrożności nadal w pełni funkcjonują i są dla Państwa dostępne. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu z Was aktualnie wprowadzone obostrzenia utrudniają funkcjonowanie, dlatego wychodzimy na przeciw tej sytuacji i nadal świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zrób zakupy nie wychodząc z domu. 

busik

Dysponujemy transportem własnym dlatego oferujemy zakupy z dostawą realizowaną przez naszą firmę. W bezpiecznych warunkach dostarczymy i przeprowadzimy podstawowe szkolenie z użytkowania zakupionych urządzeń. Urządzenia w drodze serwisowej takie jak kosiarki, traktory i inne maszyny ciężkie  - odbierzemy, wycenimy, naprawimy - dostarczymy! W promieniu 50 km od naszysch sklepów zakupione urządzenia dowozimy gratis! Dla Państwa wygody dostępne są także przesyłki kurierskie.

Zapraszamy do współpracy

Drukuj

Jaki łańcuch do Twojej pilarki

Najważniejszą kwestią przy zakupie jest świadomość, że każda pilarka może być fabrycznie wyposażona w zupełnie różne elementy układu tnącego. Najprostrzym sposobem na dobranie odpowiedniego łańcucha jest dostarczenie do dilera oryginalnego łańcucha bądź prowadnicy zamontowanej w Państwa pilarce. Dzięki oznaczeniom znajdującym się na tych elementach każdy sprzedawca powinien bezbłędnie dobrać odpowiednie komponenty. W skład podstawowych parametrów wlicza się długość prowadnicy, ilość ogniw tnących, szerokość rowka prowadzącego prowadnicy, skok łańcucha, ilość ogniw prowadzących.

lancuch-husqvarna

 MIL-MAG oferuje szeroki asortyment oryginalnych łańcuchów Husqvarna oraz marki Oregon