Koronawirus - Informacje

Informacja dotycząca działania firmy podczas trwania epidemi wirusa COVID-19

Firma Mil-Mag dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo podczas współpracy z nami w trwającej epidemii. Nasze oddziały przy zachowaniu szczególnej ostrożności nadal w pełni funkcjonują i są dla Państwa dostępne. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu z Was aktualnie wprowadzone obostrzenia utrudniają funkcjonowanie, dlatego wychodzimy na przeciw tej sytuacji i nadal świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zrób zakupy nie wychodząc z domu. 

busik

Dysponujemy transportem własnym dlatego oferujemy zakupy z dostawą realizowaną przez naszą firmę. W bezpiecznych warunkach dostarczymy i przeprowadzimy podstawowe szkolenie z użytkowania zakupionych urządzeń. Urządzenia w drodze serwisowej takie jak kosiarki, traktory i inne maszyny ciężkie  - odbierzemy, wycenimy, naprawimy - dostarczymy! W promieniu 50 km od naszysch sklepów zakupione urządzenia dowozimy gratis! Dla Państwa wygody dostępne są także przesyłki kurierskie.

Zapraszamy do współpracy

Drukuj

Ostrzenie noży w kosiarkach

Noże kosiarek tradycyjnych obracają się z bardzo dużą prędkością, w związku z czym mamy do czynienia z bardzo wyokim momentem obrotowym występującym na przeciwległych krawędziach noża. Aby kosiarka mogła pracować prawidłowo i bezpiecznie jest konieczne bardzo precyzyjne wyważenie noża tnącego. Wbrew pozorom nawet najmniejsze wibracje spowodowane słabym wyważeniem mogą prowadzić do uszkodzenia elementów ruchomych silnika kosiarki, adaptera noża, jak i samej obudowy kosiarki. Przestrzegamy przed wykonywaniem czynności ostrzenia bez odpowiedniego oprzyrządowania.

ostrzenie nozy 01